Hakkımızda

Lamra Yapı, 1995 yılından itibaren çelik depolar, hangar yapılar, yaşam amaçlı çelik evler, üstgeçitler, korkuluk ve tüm çelik yapı ürün gruplarıyla müşterilerine iyi bir hizmet sürdürmeye devam etmektedir.

Son yıllarda gelişen Hafif Çelik Villa pazarına çözüm üretmek amacı ile 2015 yılında Lamra Hafif Çelik Yapı markasını hayata geçirerek deprem kuşağında yer alan ülkelerde depreme dayanıklı, lüks ve ekonomik villa / konut satışı ile çalışmalarına ivme kazandırmıştır.

Birçok üstün özelliği olan hafif çelik yapı teknolojisinin en büyük faydası; deprem riski olan ülkelerde yaşam kaybını azaltabilmeye olan katkısı olacaktır.

Lamra Yapı hazır yapı sektöründe, hafif çelik yapılar, prefabrik yapılar, konut, villa, şantiye ofis, konteyner ve kabin satışı yapmaktadır. Mimari tasarımları, deneyimli, istikrarlı ve katılımcı ekibiyle yurt içi ve yurt dışında sürekli gelişmeyi hedefleyen Lamra Yapı, müşterilerine kaliteli hizmet sunarak istikrarlı gelişimini sürdürmektedir.

Lamra yapı, yüksek kaliteyi uygun fiyatlara sunma politikasıyla müşteri ve tedarikçileri arasındaki hizmetini, uzun süreli ve işbirlikçi bir şekilde ileriye götürmeyi hedeflemektedir.

Doğru Planlama

Lamra Yapı Projeleriniz için doğru planlama yaparak, sizler için prefabrik evler üretir.

Kurumsal Çözümler

Lamra yapı ev ve işyerleri için ürettiği prefabrik yapılar ile kurumsal çözümler sunuyor.

Estetik ve Kalıcılık

Lamra Yapı uzun yıllar edindiği tecrübelerle Estetik ve Kalıcı yapılar üretiyor.

Kaliteli Ürün

Lamra yapı, son teknolojiyi kullanarak ürettiği prefabrik yapılar ile kaliteyi sizlerle buluşturuyor.

Ürün grupları hakkında

Hızlı erişim için bizi arayınız

+90 (850) 711 09 11